O mnie

Każdego dnia wypracowuję w sobie nawyk życia szczęśliwym życiem. Ty też możesz!

Na co dzień mam dwa zawody – obydwa z pasji. Jestem fotografem i prowadzę swoje studio fotograficzne w Poznaniu o nazwie MaSz Studio oraz jestem trenerem mentalnym.

Jako trener odkrywam Twój potencjał, a jako fotograf Twoje piękno!

 

Matylda Szafrańska

Empatyczna. Profesjonalna. Ludzka. Umiejąca słuchać. Wrażliwa. Dyskretna. Ekstrawertyczna. Nieprzeciętna.

Staram się być takim trenerem do jakiego sama chciałabym pójść.

Około 10 lat temu, żyjąc nie do końca szczęśliwie, trafiłam na rozwój osobisty. Spędziłam setki godzin nad książkami oraz na salach szkoleniowych, między innymi u Anthonego Robinsa, Briana Tracy, T.Harva Ekera i Jakuba B. Bączka.

Dzięki rozwojowi osobistemu, a później także treningowi mentalnemu, zdecydowałam się na przejście własnej terapii, która trwała 2 lata. Równolegle z terapią zaczęłam zagłębiać się w szeroko rozumiany rozwój duchowy. Coraz głębsze poznawanie i akceptowanie siebie powoduje, że mam więcej radości w życiu!

Inne  kursy i wykłady, w których uczestniczyłam były prowadzone przez takie osoby jak: Deepak Chopra, Joe Dispenza, Louise Hay, Greg Bradden, Bruce Lipton, Doktor Miłość, Ewa Foley,

Moimi głównymi narzędziami przy pracy z klientem są metody treningu mentalnego. Patrząc jednak na człowieka holistycznie, wplatam też wiedzę osób wymienionych powyżej, a dodatkową inspiracją są dla mnie także: David Hawkins i Beata Pawlikowska.

Trenerem Mentalnym zostałam w roku 2021. Ukończyłam z sukcesem Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Po akademii nie porzuciłam dalszego rozwoju ponieważ…..każdego dnia wypracowuję w sobie nawyk życia szczęśliwszym życiem! I właśnie w tym mogę Ci także pomóc.

%

Zaangażowania

%

Dyskrecji

%

Serca przy pracy

Skontaktuj się

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz przyjść na trening mentalny, to skontaktuj się ze mną.